• 4’lü Tuz Lambası Paketi (20-25 m2 Odalar İçin)

4’lü Tuz Lambası Paketi (20-25 m2 Odalar İçin)

Ürün Kodu : 0009       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Tuz Marketim
685.00 TL   600.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
-
+

Günlük yaşantımızda insan sağlığı açısından oldukça önemi olan tuz lambaları ile yaşam standardınızı yükseltebilirsiniz. 4’lü paket tuz lambası seçeneğini değerlendirerek evinize yeni bir hava katın.

Tuz lambası, Teknoloji ve modern yaşam tarzının bir araya gelmesiyle farklı tasarımlarıyla dikkat çeken modellerin üretilmesi de hızlandı. İnsan sağlığı açısından hem mental hem de fiziksel olarak birçok faydası olan tuz lambaları dekorasyon ürünü olarak da kullanılıyor. Rüzgârın, dalganın, şelalenin ve yağışın olduğu ortamlarda fazlaca bulunmasıyla oluşan negatif iyon, havaya karışarak zararlı tozları ortadan kaldırarak daha ortamın yaşanılabilir hale gelmesini sağlar. Bu iyonları doğal ortamda bulma şansı elde edemeyenler, Çankırı kaya tuzu ve himalaya tuzundan elde edilen tuz lambalarını kullanarak doğal yönden negatif iyonlu ortamlara sahip olabilirler. Tuzlambasi.net olarak müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimizle ve kaliteyi ön plana tutarak firmamızı en iyi yerlere taşımaya devam ediyoruz. İçerisinde 1 adet 10-15 m2 odalar için tuz lambası, 1 kg yemeklik kaya tuzu,1 adet tuz sabunu, 1 adet büyük boy tuz değirmeni bulunan 3’lü paketimizle kaliteli yaşamın ayrıcalığından yararlanacaksınız.

Tuz Lambasıyla Yaşam Standartlarınız Değişsin!

Bulunduğunuz ortamda tuz lambası kullanarak yaşam standartlarınızın kalitesini yükseltebilirsiniz. Evinizin hava kalitesini değiştirerek daha yaşanılabilir bir alan kılmayı sağlayan tuz lambalarının ayrıcalığıyla tanışın. Astım, bronşit, uyku problemi, kas ağrılarıgibi şikâyetleri bulunanlar ve mental açıdan dikkat dağınıklığı yaşayanlar için evlerinde tuz lambaları bulundurmak oldukça faydalıdır.

Negatif İyon Neden Önemlidir?

Bir İsviçre bankasında yapılan araştırmaya göre;  Negatif iyon üreten araçların yer aldığı oda da nezle, grip, farenjit vb. solunum yolu rahatsızlığından dolayı verimlilik diğer odaya göre yaklaşık on iki kat daha fazla olmuştur. Dolayısıyla yaşanan iş kaybı negatif iyonun yoğun olduğu odalarda daha az olmuştur. Bu araştırmaya bakılarak tuz lambalarının sağlıklı iyonlar üretmesi sayesinde, pozitif iyonlar yüzünden neden oluşabilecek olumsuz etkileri ortadan kaldırır.

Tuz Lambası Fiyatı

Tuzlambasi.net firması olarak her şeyden önce müşteri memnuniyeti bizim için birinci sıradadır. Piyasada çok pahalı satılan ürünleri aynı kalite standartlarıyla hizmetinize sunduğumuz tuz lambalarını, tercihleriniz arasında olsun. Bulunduğunuz ortama ayrı bir hava katacak tuz lambalarının ayrıcalıklı kampanyalarından yararlanmak için acele edin. Tuz lambası fiyatı noktasında indirimli kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

4’lü Paket (20-25 m2 Odalar İçin) İçeriği

  • 1 adet 10-15 m2 odalar için tuz lambası,
  • 1 kg yemeklik kaya tuzu,
  • 1 adet tuz sabunu
  • 1 adet büyük boy tuz değirmeni
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?