• 5’li Tuz Lambası Paketi (0-10 m2 Odalar İçin)

5’li Tuz Lambası Paketi (0-10 m2 Odalar İçin)

Ürün Kodu : 0001       Yorumlar (1)      Yorum Ekle
Marka :  Tuz Marketim
835.00 TL   750.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
-
+

Tuz lambası, kaya tuzundan üretilen ve havada negatif iyonların oluşmasını sağlayan vazgeçilmez dekorasyon ürünlerinden biridir.

Son zamanlarda oldukça popülerleşen tuz lambası, kaya tuzunun yanı sıra Himalaya ve Çankırı tuzu ile de üretilebiliyor. Üretimlerimizin kaliteli ve müşteri sağlığı üzerinde olumsuz etki bırakmaması adına ürünlerimizde kullandığımız malzemelerin sağlık açısından zarar vermemesine dikkat ediyoruz.

Tuz Lambası Astıma İyi Geliyor

Çoğunlukla kaya tuzundan üretilen tuz lambaları, içeriğinde bulunan negatif iyonlar sayesinde astım hastalığının tedavisinde çok etkilidir. Tuz lambaları solunum yolu rahatsızlığı çeken insanlar için birebir etkilidir. Kristal kaya tuzundan üretilen lambalar, atmosfere yayılan zararlı pozitif iyonları temizleyerek solunum yolu rahatsızlıklarını önler. Solunum yolu rahatsızlıklarını önlemek istiyorsanız, sitemizde bulunan ürünlere uygun fiyatla sahip olabilirsiniz.

Tuz Lambalarındaki Negatif İyonların Faydaları

Bilimsel deneyler sonucunda uzmanlar negatif iyonların etkisi hakkında bir şey fark ettiler. Negatif iyon makinesinin olduğu ortamda çalışan insanlarla, negatif iyon makinesinin bulunmadığı ortamda çalışan insanların verimliliği gözlemlendi. Bu deneyin sonucunda negatif iyon makinesinin bulunduğu ortamda çalışanlar, diğerlerine göre daha başarılı olmuş ve daha uzun süre verimli bir şekilde çalışmalarını sürdürdüler. Negatif iyonlar aynı zamanda birçok psikolojik rahatsızlığı da önleme etkisine sahip. Depresyon, yorgunluk hissi, halsizlik gibi birçok ruhsal sıkıntılarınızdan, kristal kaya tuzundan üretilen lambaların içeriğinde yer alan negatif iyonların etkileri sayesinde kurtulabilirsiniz.

Tuz Lambası Sigaranın Etkilerini Azaltıyor

Günümüzde birçok insan maalesef sigara bağımlılığından mustarip... Bu durumda sigaranın etkilerini azaltabilecek yeni yöntemler keşfediliyor. Sigaranın etkilerini azaltacak yöntemlerden biri de kristal kaya tuzundan üretilen lambalardır. Tuz lambalarının içeriğinde yer alan negatif iyonlar, sigaranın bıraktığı etkileri nötralize ediyor ve oluşacak hasarı minimum seviyeye düşürüyor.


Paket İçerisinde Neler Var?

  • 2 adet 0-10 m2 odalar için tuz lambası
  • 1 kg yemeklik kaya tuzu
  • 1 adet büyük boy tuz değirmeni
  • 1 adet büyük boy tuz değirmeni (dolu)
Toplam 1 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Murat ZAİM
Çok teşekkür ederim. Harikalar
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?