• 5’li Tuz Lambası Paketi (20-25 m2 Odalar İçin)

5’li Tuz Lambası Paketi (20-25 m2 Odalar İçin)

Ürün Kodu : 0004       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Tuz Marketim
1,135.00 TL   1,050.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
-
+

Kaya tuzu kullanılarak üretilen tuz lambası, insan sağlığı üzerinde etkili olduğu kadar, dekoratif bir görünüm sunması açısından da son derece estetik modellere sahiptir.   Farklı renklerde ve farklı şekillerde birçok tasarımı olan tuz lambaları, gözünüze hitap etmesinin yanı sıra bulunduğunuz ortamdaki nem oranını düşürür.

Tuz Lambasının Faydaları

Günün sinir ve stresiyle evinize gittiğinizde, tuz lambası içeriğinde bulunan negatif iyonlar sayesinde ruhsal ve fiziksel sıkıntılarınızı büyük oranda gidererek rahatlamanızı ve gevşemenizi sağlar. Ayrıca nemli bir ortamda kalıyorsanız, ortamın nemini çekerek nem oranını da düşürür. Kaya tuzundan üretilen doğal tuz lambalarının insan sağlığına daha birçok faydası vardır. Ülkemizde Çankırı bölgesinden elde edilen kaya tuzu ile üretilen tuz lambası modelleri, dekoratif görünüm açısından oldukça güzel görünüm sunuyor. Tuzlambasi.net olarak ülkemizde en çok kaya tuzunun bulunduğu Çankırı bölgesinden elde edilen tuz lambalarını sizlere sunarken, dünya genelinde bilinirlik kazanan Himalaya kaya tuzu lambası modellerini de sizlere sunuyoruz.

Tuz Lambasının Ruh Sağlığı Üzerindeki Etkileri

“Tuz Lamba” deyip geçmemekte fayda var çünkü birçok fiziksel ve ruhsal sıkıntıya birebir faydaları var. Uyuduğunuz ortamda tuz lambası bulundurmanız durumunda, içeriğinde yer alan negatif iyonlar sayesinde uyku sorununuzu büyük ölçüde giderecektir. Saman nezlesi ya da astım gibi rahatsızlıklara sahip olan bireylerin bulunduğu ortamda mutlaka tuz lambası bulundurmalısınız. 5’li Paket (20-25 m2 Odalar İçin) sizlere sunduğumuz tuz lambası paketini seçerek sağlıklı bir yaşama “merhaba” diyebilirsiniz. Uzmanlar tarafından yapılan bilimsel araştırmalar, kaya tuzu mağaralarında uzun süre kalan insanların birçok sağlık sorunundan kurtulduğu gözlemlenmiştir. Tuz lambasının kaya tuzundan yapılıyor olması sebebiyle de bulunduğu ortamda olan insanlarda aynı faydaları sağlayacaktır. Tuz lambasını bu kadar sağlıklı ve faydalı yapan en büyük etkenler arasında içeriğinde bulunan negatif iyonlar yer alıyor. Peki, negatif iyonların ne tür faydaları vardır?

Negatif İyonların Faydaları

Negatif iyonlar bol yağış alan yerlerde, şelalelerde ve rüzgârların olduğu yerlerde çok fazla miktarda bulunuyor. Bu tür yerlere gittiğinizde o kadar rahatlamanızın sebebinin bol miktarda oluşan negatif iyonlar olduğunu biliyor muydunuz? Günlük hayatın yoğunluğu arasında bol miktarda negatif iyon üreten bir ortamda bulunmanız mümkün olmayabilir. Tuzlambasi.net sizin için farklı farklı birçok muhteşem tasarımıyla tuz lambaları üretiyor. Bulunduğunuz ortamda kaya tuzuyla üretilen tuz lambası olması sinir, stres, yorgunluk, halsizlik ve daha birçok sıkıntınızı gidermede büyük ölçüde etkili olur. Tuz lambaları yalnızca kaya tuzundan değil, Himalaya tuzu ve Çankırı tuzundan da üretilebiliyor. Farklı farklı birçok tasarımı olan adeta görsel şölen niteliğindeki tuz lambası modellerine sahip olmak için www.tuzlambasi.net web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


5’li Tuz Lambası Paket İçeriği (20-25 m2 Odalar İçin)
  • 2 adet 20-25 m2 odalar için tuz lambası,
  • 1 kg yemeklik kaya tuzu,
  • 1 adet tuz değirmeni
  • 1 adet büyük boy tuz değirmeni.
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?