Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 3 Ürün
%33
Tuz Yastığı, Tuz Bakım Ürünleri Siparişi
Tuz Yastığı
300.00 TL
200.00 TL
%22
Tuz Sabunu & Kaya Tuzu Sabunu Sipariş
Tuz Sabunu
45.00 TL
35.00 TL
%21
Ayak Bakım Tuzu, Sipariş Ver
Ayak Bakım Tuzu
95.00 TL
75.00 TL

Çankırı Kaya Tuzu Bakım Ürünleri


Kaya tuzu bakım ürünleri aslında hep duyduğumuz kaya tuzundan üretilen bakım ürünleri ve bunların kullanılabilen son ürün halidir. Kaya tuzu şu sıralar oldukça gündemde ve çokça konuşulan bir madde. Kaya tuzu bakım ürünleri nedir? sorusunun cevabı ise sodyum klorür’ün mineral formda tüketebileceğimiz halinin, içerisine belli oranlarda dahil olduğu ürünlerin çeşitli hallerde tüketiciye sunulmasıdır ve tüketicinin fayda görmesi amaçlanır. Kaya tuzunun İçeriğinde 84 adet mineral bulunmaktadır. Bu mineraller insan vücudu için oldukça gerekli olan maddelerdir. Kaya tuzu, tuzun bulunan en doğal formlarından biridir. 


Kaya Tuzu Bakım Ürünleri Nelerdir?


Kaya tuzu bakım ürünlerinde doğallığın kaybolmaması esastır. Ürünlerimizde kesinlikle doğallık korunmuştur ve bu bakım ürünlerinde de tuzun olumlu etkisini sağlığınızda deneyimleyebilirsiniz.


  • Tuz Sabunu

  • Ayak Bakım Tuzu

  • Tuz Yastığı


Kaya Tuzu Bakımı Faydaları


  • Kaya tuzu ödeme sebep olmazken, rafine tuzlar sağlığa zararlı olabilir ve ödem yapabilir.

  • Kaya tuzu içerisinde bulunan negatif iyonlar sayesinde ortamdaki elektronik aletlerin yaydığı radyasyon miktarını azaltır. 

  • Astım, bronşit gibi rahatsızlıklara iyi geldiği düşünülmektedir.

  • Kaya tuzu bakım ürünleri, sağlığınıza iyi gelir, vücuttaki fazla stresi alır. Ayaklarınıza bakım yapar ve günün yorgunluğunu alır. Tuz sabunu ile de vücudunuzu arındırabilirsiniz. 


Websitemizden hem kaya tuzu bakım ürünlerini hem de kaya tuzundan lamba siparişi vererek, sağlığınıza da sağlık katabilirsiniz. Sitemizdeki sağlık ve bakım ürünleri tuz odaklı olup, güvenle sipariş verebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ürünler %100 güvenli ödeme ve hızlı kargo şekilde yapılır. 


HEMEN KAYA TUZU VE KAYA TUZUNDAN LAMBA PAKETLERİMİZDEN SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ!

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?