Kategoriler
MARKALAR
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 8 Ürün
%33
Kasa Tuz Lambası
Kasa Tuz Lambası
300.00 TL
200.00 TL

Dekoratif Tuz Lambaları

Dekoratif Tuz lambaları sağlığa ve yaşam kalitenize birçok faydası bulunan harika bir üründür, ama en önemli özelliklerden biri de dekoratif rengi ve sakinleştirici görüntüsü ile işten geldikten sonra dinlenmek istediğiniz ev ortamında kesinlikle stresinizi azaltmaya yardımcı olacaktır. Tuzlambasi.net uzman sağlık ve satış ekibi olarak sizlere en iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için oluşturduğumuz alt yapıda, hızlı ve güvenli ödeme ile siparişleriniz kapınıza kadar geliyor. 


HEM SAĞLIKLI HEM DE DEKORATİF STRESE İYİ GELEN TUZ LAMBALARIMIZDAN SİPARİŞ VERMEK İSTER MİSİNİZ?


Dekoratif Tuz lambası siparişlerinizi ve sağlığınıza olan olumlu etkilerini deneyimlerken, aynı zamanda kaya tuzu bakım ürünlerimizi de sipariş verebilir ve maksimum düzeyde verim alabilirsiniz. 


Dekoratif Tuz lambası hem sağlığınıza olumlu etki eder, hem de evinize dekoratif güzel bir hava katar. Ürünlerimiz tamamen orjinal olup, gerçek doğal kaya tuzu lambası, Çankırı Tuz Lambası veya himalaya tuz lambası olarak üretilmektedir. Dilediğiniz ürünü inceleyebilir, faydalarını okuyup, sipariş verebilirsiniz. Aynı zamanda, müşteri temsilci uzmanımıza da sorularınızı sorabilirsiniz.

Tuz lambaları en doğal şekilde olmalı ki sağlığınıza faydalı olsun. Tuzlambasi.net olarak en doğal blok Himalaya tuz lambalarını sizler için hazırlayıp, %100 güvenli şekilde adresinize kadar ulaştırıyoruz. Ürünlerimiz tamamen orjinaldir ve gerçek tuz bloklarının içerisinde lamba yerleştirilerek tasarlanmıştır. Mekanları, evleri güzelleştirerek, stresten uzak bir yaşam sunarken aynı zamanda sakinleştirici etkisi ile günün yorgunluğunu atmanızı sağlar. Himalaya tuzu lambası ürünleri sağlığınıza iyi gelir, hava kalitenizi arttırır bu şekilde daha iyi uyursunuz.

Dekoratif Tuz Lambaları Sağlığa Faydaları Nelerdir?

- Ortama yaydığı negatif iyonlar sayesinde elektromanyetik elektronik cihazların yaydığı pozitif iyonların sağlığa olan kötü etkisini azaltır. 

- Astım ve bronşit gibi solunum rahatsızlıklara iyi gelir.

- Havadaki alerjen toz ve bakterileri azaltığı için alerjiye de iyi geldiği düşünülüyor.

- Doktorların tavsiyesidir.

- Yarattığı renk ve ambians ile odanızda stresi azaltır, kaliteli uykuya geçiş sağlar!

- Faydasını tamamen deneyimleyebilmek için, odanın boyutuna bağlı olarak ağırlığı değişecek şekilde satın almalısınız.

- Alternatif bir sağlık ürünü olan Himalaya Tuz Lambası doğal Himalaya kaya tuzundan yapılmıştır ve asıl sağlığa faydalı olan tarafı odaya yaydığı negatif iyonlardır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?