• Abajur Model Tuz Lambası

Abajur Model Tuz Lambası

Ürün Kodu : 0029       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Tuz Marketim
450.00 TL   350.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
-
+

Abajur model tuz lambası, kristal kaya tuzunun şekillendirilmesiyle oluşturulan tamamen orijinal bir üründür.

Alternatif tıp uzmanlarının yaptığı araştırmalara göre, tuz lambasının insan sağlığına olan faydaları bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Tuz Lambası Kronik Rahatsızlıkları Önler mi?

Tuz lambaları, birçok kronik rahatsızlığa karşı birebir fayda sağlıyor. Oldukça şık bir görünüme sahip olmasının yanı sıra astım, bronşit ve KOAH gibi birçok kronik rahatsızlığı önler ve solunum yolu rahatsızlıklarına da iyi gelerek nefes darlığının önüne geçer. Çünkü doğal kristal kaya tuzundan üretilen tuz lambası, içeriğinde yer alan negatif iyonlar ile bulunduğu ortamın havasında yer alan zararlı ve hastalıkları tetikleyici maddeleri ortadan kaldırır. Alternatif tıp uzmanları tarafından yapılan bilimsel araştırmalara göre, tuz mağarasında uzun süre kalan insanların birçok rahatsızlıktan kurtulduğu gözlemlenmiştir. Tuz lambasının doğal kristal kaya tuzundan üretiliyor olması da, aynı etkiyi sağlıyor. Bulunduğunuz ortamda kaya tuzunun bulunması kronik rahatsızlıkların yanı sıra ruhsal sorunlara da etki ediyor.

Tuz Lambası Ruhsal Sorunlara İyi Gelir mi?

Tuz lambası, içeriğinde yer alan negatif iyonlar sayesinde birçok ruhsal sorunlara karşı oldukça etkili bir çözüm sağlar. Şelale ve çevresi gibi negatif iyonların çok fazla bulunduğu ortamlarda bulunduğunuzda kendinizi bir anda iyi hissetmeye başlar ve iç sıkıntılarınızın azalmaya başladığını hissedersiniz. Aynı şekilde bulunduğunuz ortamda tuz lambası bulundurmanız da iç sıkıntılarınızı ve ruhsal sorunlarınızı gidermeye başlayacaktır. Çünkü doğal kristal kaya tuzundan üretiliyorlar ve kaya tuzunun içerisinde birçok negatif iyon yer alıyor. Negatif iyonlar bulunduğu ortamın havasında yer alan pozitif iyonları ve zararlı maddeleri yok eder. Bunun sonucunda havadaki zararlı maddeler azalır ve uykusuzluk, yorgunluk hissi, huzursuzluk, depresyon, motivasyon düşüklüğügibi birçok sorun ortadan kalkar. Aynı zamanda tuz lambası, bulunduğu ortamdaki zararlı maddeleri de yok ederek kişilerde bulunan alerjik rahatsızlıkların tetiklenmesinin de önüne geçer.

Hediyelik Abajur Model Tuz Lambası

Sevdiklerinize şık bir hediye almak istiyorsanız, birbirinden farklı dekoratif tuz lambası ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Bütçenizle uyumlu abajur model tuz lambasını en uygun fiyatlarla sitemiz üzerinden sipariş edebilirsiniz. Hoş ve şık bir görünüme sahip olan dekoratif tuz lambası ürünlerimiz hakkında bilgi ve yardım almak için alanında uzman Tuzlambasi.net ekibimizden destek alabilirsiniz.
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?