• Küre Model Tuz Lambası

Küre Model Tuz Lambası

Ürün Kodu : 0027       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Tuz Marketim
400.00 TL   300.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
-
+

Küre model tuz lambası, tamamen doğal kristal kaya tuzundan üretilen mistik bir görüntüye sahip dekorasyon ürünüdür. Firmamız ayrıcalıkları ile hızlı sipariş, güvenilir ödeme yöntemi ile sipariş edebilirsiniz.

Yaşam alanınıza farklı bir hava katan küre model tuz lambası, aynı zamanda motivasyonunuzun yükselmesini ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar.

Tuz Lambası Nelere Etki Eder?

Tuz lambaları, rengi ve doğası gereği evinize sakin ve şık bir hava katarken, içeriğinde bulunan negatif iyonlar ile de stresinizi azaltmaya yardımcı olur. Bunların yanı sıra etki ettiği daha birçok faktör bulunuyor. Alternatif tıp alanında uzman kişiler tarafından yapılan bilimsel deneyler sonucunda, tuz mağarasında uzun süre kalan kişilerin birçok kronik ve ruhsal hastalıklarından kurtuldukları gözlemlenmiştir. İçeriğine eritici etkiye sahip ampul ya da mum koyularak üretilen tuz lambaları, astım, bronşit, KOAH gibi kronik hastalıklara karşı birebir etki göstererek daha rahat solunum yapabilmenizi sağlar. Ayrıca bulunduğu ortamın havasını da temizleyerek daha rahat bir uyku şansını sunar. Küre model tuz lambası, günümüzde birçok insanın mustarip olduğu bir ruhsal bozukluk olan depresyonu da önleme etkisine sahiptir. Havada bulunan pozitif iyonlar ve bakteriler birçok kronik hastalığı ve psikolojik rahatsızlıkları tetikleyici etkiye sahiptir. Kristal kaya tuzunun içeriğinde yer alan negatif iyonlar ise, bulunduğu ortamın havasında yer alan bakterileri ve pozitif iyonları yok ederek olası hastalıklara karşı büyük ölçüde önlem alınabilmesini sağlıyor.

Tuz Lambası Daha Mutlu Hissettiriyor

Tuz lambaları, tuz mağaralarından alınan kristal kaya tuzunun şekillendirilmesiyle oluşturuluyor. Tamamen doğal olan tuz lambaları, içeriğinde yer alan negatif iyonların etkisiyle kendinizi daha iyi hissetmenizi ve motivasyonunuzun yükselmesini sağlayacaktır. Birçok natürel bir ortam, kendinizi daha mutlu hissetmenizi sağlıyor. Bunun nedeni yararlı negatif iyonların çok miktarda oluşuyor olmasıdır. Tuz lambasının içeriğinde yer alan negatif iyonlar da aynı etkiyi göstererek günün yorgunluğundan ve stresinden tamamen uzaklaşmanızı sağlayacaktır. Kristal kaya tuzunun içeriğinde yer alan negatif iyonların havadaki zararlı maddeleri temizliyor olması, rahat ve kaliteli bir uyku uyumanızı da sağlıyor.

Bütçenizle Uyumlu Küre Model Tuz Lambası

Küre model tuz lambası, sevdiklerinize ve yakınlarınıza hediye edebileceğiniz harika bir dekorasyon ürünüdür. Sitemiz üzerinden sipariş edebileceğiniz tuz lambası modellerimiz hakkında detaylı bilgi almak için alanında uzman Tuzlambasi.netekibimizden destek ve yardım alabilirsiniz.
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?