• Lale Model Tuz Lambası

Lale Model Tuz Lambası

Ürün Kodu : 0031       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Tuz Marketim
450.00 TL   350.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
-
+

Lale model tuz lambası, içerisine eritici mum ya da ampul koyularak üretilir. Şık tasarımı ve sağlık açısından sunduğu faydaları ile bilinen lambalar ile ortama şık bir görünüm katmanın yanı sıra faydalarını da bir hayli göreceksiniz.

Kristal kaya tuzundan üretilen tuz lambaları, bu özelliklerinden dolayı birçok kronik rahatsızlığa iyi gelmesiyle bilinir. Alternatif tıp uzmanları, her evde mutlaka kaya tuzundan elde edilmiş bu lambaların bulundurulmasını önermektedir.

Tuz Lambası Şifacı Etkiye Sahiptir

Tuz lambaları, mağaralardan çıkarılan doğal tuzun şekillendirilmesi ve işlenmesi ile üretilen oldukça şık bir görünüme sahip bir ürünlerdir. Gözünüze hitap eden bir görünüme sahip olmasının yanı sıra, birçok hastalığa da iyi gelen şifacı bir etkiye sahip bu ürünler; astım, bronşit ve KOAH gibi kronik hastalıklara sahip olan kişiler, nefes darlığı problemlerinden kolaylıkla kurtulabilirler. Çünkü bu lambalar, içeriğinde yer alan negatif iyonlar ile bulunduğu ortamın atmosferinde yer alan zararlı bakterileri ve hastalıkları tetikleyici maddeleri yok eder.

Tuz Lambası Depresyonu Önler

Kristal kaya tuzundan üretilen tuz lambaları, içeriğindeki negatif iyonlar sayesinde birçok ruhsal hastalıklara da iyi geliyor. Bu ruhsal hastalıklardan biri de mevsimsel depresyondur. Uzmanlar tarafından yapılan araştırmalara göre, negatif iyonların olduğu ortamlarda kalmak mevsimsel depresyon hastaları için adeta bir antidepresan etkisi gösteriyor. Negatif iyonlar, aynı zamanda çalışma gücünü arttırır ve motivasyonu yükseltir. Doğal ortamlarda insanların kendilerini daha iyi hissettiği bir gerçektir. Bunun nedeni ise doğal alanlarda nem oranının düşük olması, oksijen oranının yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Büyük şehirlerde yaşayan insanların böyle bir ortamı oluşturması biraz zordur. Fakat doğanın ruhundan alınarak işlenen lale model tuz lambası, estetik görünümünün yanı sıra sunduğu huzurla doğal ortamları aratmaz.

Hediyelik Lale Model Tuz Lambası

Lale model tuz lambası, şirin ve natürel görünümüyle bulunduğu ortama farklı bir hava katmayı başarıyor. Kendi evinizin havasını değiştirmek ya da sevdiğiniz birine ev hediyesi olarak da değerlendirebileceğiniz bu model, son derece etkileyici bir hediye olacaktır.
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?