• Yunus Model Tuz Lambası

Yunus Model Tuz Lambası

Ürün Kodu : 0035       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Tuz Marketim
750.00 TL   500.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
-
+

Yunus model tuz lambası, tuz mağaralarından alınan doğal kristal kaya tuzunun şekillendirilmesi ile oluşturulmuştur olan bir üründür.

Yunus model tuz lambaları, evine dekoratif bir ürün almak isteyenler için eşsiz ürünlerden biridir. Tuz lambaları aynı zamanda insan sağlığı ve psikolojisi açısından da oldukça faydalıdır.

NOT: Yunus Model Tuz Lambası El Yapımı Üründür. Görselle azda olsa farklılık gösterebilir.

Lambasının Faydaları

Yunus model tuz lambası, evinizin dekoruna sevimli bir hava katacağı gibi, yoğun geçen günün sinir ve stresini de maksimum seviyede giderir. Rengi ve doğası gereği insan sağlığına oldukça faydalı etkiler sağlayan tuz lambası, birçok konuda etki sağlıyor. Tuz lambalarının insan sağlığına olan faydaları, uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Yapılan araştırmalar sonucunda tuz lambalarının içeriğinde yer alan negatif iyonların, zararlı pozitif iyonları parçalamasıyla birlikte havadaki zararlı maddeler temizlenir. Bunun sonucunda hem daha temiz havası olan bir ortamda bulunur hem de solunum rahatsızlıklarınızdan kurtulmaya başlarsınız.


Negatif İyonların Faydaları

İyonlar, negatif ve pozitif olmak üzere iki gruba ayrılır. Pozitif iyonlar, havadaki zararlı maddelerdir ve solunum yolu rahatsızlıklarına yol açabilir. Aynı zamanda havadaki oksijeni de kirleterek birçok rahatsızlıkla karşı karşıya kalmanıza neden olabilir. Negatif iyonlar ise, pozitif iyonların aksine oldukça faydalıdır. Atmosferde bulunan ve sağlığınıza zarar veren zararlı pozitif iyonları yok eder. Negatif iyonlar solunum rahatsızlıklarına iyi gelmesinin yanı sıra psikolojik rahatsızlıkları da büyük ölçüde önler.
 1. Sinir ve stresle baş etme hususunda birebirdir.
 2. Bağırsak sorunlarını önler ve oluşan sorunları da azaltmaya yardımcı olur.
 3. Alerji, astım ve soğuk algınlığı gibi birçok rahatsızlığı önleme ve iyileştirebilme özelliğine sahiptir.
 4. Birçok insanın mustarip olduğu migren rahatsızlığına iyi gelir.
 5. Kanla ilgili oluşacak problem ve hastalıkları önler.
 6. Halsizlik ve yorgunluğa iyi gelir.
 7. Depresyon riskini düşürür ve depresyon rahatsızlığı yaşayan kişilerin maksimum oranda bu rahatsızlıktan kurtulmasını sağlar.
 8. Uyku problemlerine yardımcı olur.
 9. Alerjik hastalıklarına karşı birebirdir.
 10. Bulunduğu ortamın havasını temizleyeceği için rahat ve temiz oksijen alımı sağlar.
 11. Motivasyon yükseltme özelliğine sahiptir.

Hediyelik Yunus Model Tuz Lambası

Birbirinden farklı dekoratif tuz lambalarını, bir arkadaşınıza hediye olarak alabileceğiniz gibi yeni eve taşınmış olanlara ev hediyesi olarak da sipariş edebilirsiniz. Bütçenizle uyumlu yunus model tuz lambasını en uygun fiyatlarla sitemiz üzerinden sipariş edebilirsiniz. Dekoratif tuz lambaları ve paket şeklinde olan ürünlerimiz hakkında bilgi ve yardım almak için alanında uzmanlaşmış Tuzlambasi.net ekibimizden destek alabilirsiniz.  
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?