• Doğal Tuz Lambası (10-15 m2 Odalar İçin)

Doğal Tuz Lambası (10-15 m2 Odalar İçin)

Ürün Kodu : 0012       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Tuz Marketim
550.00 TL   350.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
-
+

Herhangi bir yan etkisi bulunmayan doğal tuz lambası, uzmanlar tarafından her ortamda bulunması tavsiye edilen bir üründür.

Tuz lambası, sağladığı faydalar ile son zamanlarda çok yaygın bir şekilde kullanılmaya başladı.

Tuz Lambası Nedir?

Tuz lambası, tuz mağaralarından alınan kristal kaya tuzunun içerisine ısıtıcı etkiye sahip ampul ya da mum koyularak üretilen bir lamba modelidir fakat normal bir lambadan daha fazlasıdır. Kaya tuzunun insan sağlığına olan faydaları uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Aynı zamanda birçok fiziksel ve ruhsal hastalıklar konusunda en etkili çözümlerden biridir.

Doğal Tuz Lambasının Zararları Var mı?

Tuz lambası, doğal kristal kaya tuzunun işlenmesi ve şekillendirilmesiyle oluşturulan bir üründür ve hiçbir şekilde zararlı yan etkilere sahip değildir. Aksine, içeriğinde yer alan negatif iyonlar sayesinde birçok faydalı etkilere sahiptir.

Tuz Lambası Nerelerde Kullanılır?

Ev, ofis, bahçe, iş yerleri ve farklı mekânlarda dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz tuz lambası, bulunduğu ortamın havasını temizleyici bir özelliğe sahiptir. İş yerinizdeki motivasyonunuz ve verimliliğiniz düşüyorsa, bulunduğunuz ortama bir tuz lambası koyarak daha verimli bir çalışma imkânına sahip olabilirsiniz.

Tuz Lambalarının Faydaları Nelerdir?

Tuz lambaları, kristal kaya tuzundan oluşturulan bir üründür ve kaya tuzunun hem fiziksel hem de ruhsal anlamda birçok sağlık sorununa iyi geldiği uzmanlar tarafından gözlemlenmiştir. Astım, bronşit ve KOAH gibi kronik rahatsızlıkların etkisini azaltmayı sağlamasının yanı sıra, depresyon gibi diğer ruhsal hastalıklara da iyi geliyor. Tuz lambasının içeriğinde yer alan negatif iyonların bulunduğu ortamdaki zararlı pozitif iyonları ve bakterileri temizlemesiyle birlikte alerji tetikleyici maddeler de ortadan kalkar. Bunun yanı sıra, bulunduğunuz ortamda yer alan zararlı pozitif iyonlar ve bakteriler, kendinizi daha kötü hissetmenize, motivasyonunuzun düşmesine, verimliliğinizin azalmasına ve daha birçok soruna yol açabilir. Tuz lambasının içeriğinde yer alan iyonlar ise zararlı pozitif iyonların aksine kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar.

Hızlı ve Güvenilir Sipariş

Müşterilerimiz için en hızlı ve en iyi kaliteyi sunmayı amaçlayan firmamız, siparişlerinizi %100 güvenli bir şekilde size ulaştırıyor. Tüm ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Tuzlambasi.net sağlık ve satış ekibimizden destek alabilirsiniz. Sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?