• Doğal Tuz Lambası (15-20 m2 Odalar İçin)

Doğal Tuz Lambası (15-20 m2 Odalar İçin)

Ürün Kodu : 0013       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Tuz Marketim
600.00 TL   400.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
-
+

Doğal tuz lambası, her türlü yaşam alanlarına uygun şekilde tasarlanmış minimal ve şık bir dekorasyon ürünüdür.

Kristal kaya tuzundan üretilen lambaların insan sağlığına olan faydalı etkileri bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Ürünlerimiz tamamen doğal ve orijinaldir.

Tuz Lambaları Kronik Rahatsızlıklara İyi Gelir mi?

Tuz mağaralarından alınan kristal kaya tuzunun içerisine, eritici etkiye sahip mum ve ampul koyularak üretilen lambalar, bronşit ve KOAH gibi daha birçok kronik rahatsızlığa iyi gelir. Alternatif tıp uzmanları, her evde mutlaka kaya tuzundan elde edilmiş bu lambaların bulundurulmasını önermektedirler.

Doğal Tuz Lambası Şifacı Etkiye Sahiptir

Doğal tuz lambasının içeriğinde yer alan negatif iyonlar, bulunduğu ortamdaki havayı temizleyici etkiye sahiptir. Bu sayede solunum yolu rahatsızlıklarından muzdarip olan kişiler, nefes darlığı gibi sorunlarından kurtulabilirler.

Tuz Lambası Nelere Etki Eder?

Günün sinir ve stresinden bunalan kişiler, evine gittiğinde tuz lambasının, üzerindeki negatif etkileri yok ettiğini fark edeceklerdir. Uzmanlar tarafından yapılan araştırmalara göre, tuz mağarasında uzun süre kalan kişilerin kendini daha iyi hissettiği ve birçok rahatsızlıklarından kurtuldukları gözlemlenmiştir. Bu bilimsel araştırmalar sonucunda görülen etkilerin aynısı tuz lambasıyla uzun süre aynı ortamda duran kişilerde de görülür. Tuz lambaları, kişilerin motivasyonunu yükseltmesinin yanı sıra halsizlik, yorgunluk hissi, depresyon, uyku sorunları ve daha birçok konuda faydalı etkilere sahiptir. Özellikle de uyku bozuklukları görülen kişilerin bu ürünümüzü tercih etmesini tavsiye ederiz. Çünkü kaya tuzundan yapılan ürünümüzün içeriğinde yer alan negatif iyonlar, bulunduğu ortamdaki zararlı pozitif iyonları ve bakterileri temizleyerek uyku problemlerinin ortadan kalkmasını sağlar.

Hediyelik Doğal Tuz Lambası

Spesifik görünümüyle bulunduğu ortama farklı bir hava katan tuz lambası, kendi evinizde tercih edebileceğiniz gibi, aynı zamanda sevdiklerinize de hediye edebileceğiniz bir dekoratif üründür. Kristal kaya tuzundan üretilen bu lamba, çok etkileyici bir hediye olacaktır.

Doğal Tuz Lambası

En iyi hizmeti ve kaliteyi sağlayabilmek için oluşturduğumuz alt yapıda %100 güvenli bir şekilde ürünlerinizi size ulaştırıyoruz. Diğer tüm ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Tuzlambasi.net uzman sağlık ve satış ekibimizden destek alabilirsiniz.
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?