• Doğal Tuz Lambası (30-35 m2 Odalar İçin)

Doğal Tuz Lambası (30-35 m2 Odalar İçin)

Ürün Kodu : 0016       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Tuz Marketim
400.00 TL   370.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
-
+

Doğal tuz lambası, tamamen doğal kristal kaya tuzundan üretilen mistik bir görüntüye sahip dekorasyon ürünüdür.

Evinize doğal şıklık katabilecek bir görünüme sahip olmasının yanı sıra insan sağlığına olan faydalı etkileriyle de bilinir. Uzmanlar tarafından yapılan araştırmaya göre, tuz mağarasında uzun süre kalan insanların fiziksel ve ruhsal sorunlarının yavaş yavaş etkisini kaybettiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Kristal kaya tuzundan üretilen doğal tuz lambası, aynı etkiyi bulunduğu ortamda yaratır.

Doğal Tuz Lambasının Faydaları Nelerdir?

Solunum yolu rahatsızlıklarını engeller: İçeriğinde yer alan negatif iyonlar ile bulunduğu ortamdaki zararlı pozitif iyonları ve bakterileri yok ederek oksijeni temizler. Bu da daha temiz bir oksijen solunumu yapılmasını ve daha rahat nefes almayı sağlar.


Alerjik rahatsızlıklara iyi gelir: Atmosferdeki zararlı maddeleri temizleyerek alerji tetikleyici maddelerden arındırır.


Uyku problemlerinin önüne geçer: Bulunduğu ortamın havasını temizleyen doğal tuz lambası, daha rahat bir uyku uyumanızı sağlar.


Ruhsal problemlere iyi gelir: Şelale, bol yağışlı ve rüzgârlı yerlerde olan insanlar kendilerini bir anda iyi hissetmeye başlarlar. Bunun nedeni, bu tarz ortamlarda bol miktarda negatif iyonların oluşmasıdır. Tuz lambası da içeriğinde yer alan negatif iyonlar ile bulunduğu ortamdaki kişilerin kendini daha iyi hissetmesine, motivasyonunun yükselmesine, halsizlik ve yorgunluk hissinin kaybolmasını sağlar.

Doğal Tuz Lambası Nasıl Kullanılır?

Doğal kristal kaya tuzundan üretilen tuz lambaları, bulunduğu ortamdaki tozları kendi üzerine çekme etkisine sahiptir. Bu sayede alerjik rahatsızlıklarınızı tetikleyici maddeler ortadan kalkar. Fakat üzerine çektiği tozların 2-3 günde bir temizlenmesi gerekir yoksa etkisini kaybetmeye başlar. Nemin dışarıya çıkmasına neden olacağı için de suyun olduğu yerlerden uzak bir yerde tutulması gerekir. Bunun yanı sıra bulunduğu ortamdaki pozitif ve negatif iyonların dengelenmesi için sürekli çalıştırılması gerekir.

Doğal Tuz Lambası (30-35 m2 Odalar İçin)

Tuz lambaları, koyulacağı odanın büyüklüğüne göre tercih edilmelidir. Bu ürünümüzü ise 30-35 m2 odalar için tercih etmenizi öneririz. Ürünlerimiz %100 güvenli bir şekilde size ulaştırılır. Tüm ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Tuzlambasi.netekibimizden destek alabilirsiniz.
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?