• Doğal Tuz Lambası (50-55 m2 Odalar İçin)

Doğal Tuz Lambası (50-55 m2 Odalar İçin)

Ürün Kodu : 0020       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Tuz Marketim
560.00 TL   490.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
-
+

Doğal tuz lambaları yaşam alanınızı her anlamda güzelleştirme imkânı sunuyor. Çankırı ve Himalaya tuzundan yapılan doğal tuz lambalarından biri olan doğal tuz lambası 50-55 m2 odalar için idealdir.

Yaşam alanınıza yeni bir soluk getiren doğal tuz lambası, havaya negatif iyon yayarak sağlığınız açısından fayda sağlar. İçerisinde bulunduğumuz havada bol miktarda pozitif iyon mevcuttur ve bu iyonlar insan sağlığını olumsuz yönde etkiler. Çünkü havada pozitif iyonun fazla olmasıbeyne yeterince oksijen gitmesini engelleyip vücutta yorgunluk, halsizlik, unutkanlık, baş ağrıları gibi olumsuz sonuçlar doğurmasına neden olur. Havada bulunan zararlı pozitif iyonlardan kaçınmak için yaşam alanlarınızda doğal tuz lambasıbulundurmak sağlığınız açısından oldukça yararlıdır. İçerisinde barındırdığı negatif iyonlar,  havada oluşan zararlı tozları yok ederek daha temiz bir hava imkânı sunar. Avantajlı fiyatlarla sizlere sunduğumuz doğal tuz lambası modelleriarasından zevkinize en uygun olanını seçin.

Çankırı Tuzunun Faydaları

Çankırı kaya tuzu, mineral bakımından oldukça zengin, doğada kendiliğinden oluşan saf tuzdur. Dünyadaki en değerli tuzlardan bir tanesi olmasının altında yatan neden vücudumuzda bulunan ve devamlı ihtiyaç duyduğumuz 84 minerale sahipolması ve zengin mineral yapısı ile vücudumuzun ihtiyaç duyduğu tuz çeşididir.

 Kaya Tuzu Nasıl Elde Edilir?

Mağaralarda kristal kaya tuzu halinde çıkartılarak elde edilen kaya tuzları, değirmende öğütülerek son haline gelir. İşletilirken bütünün saf hali bozulmadan ya da mineral kaybına uğramadan yapısının bozulmaması en önemli özelliklerinden biridir. Hiçbir katkı maddesine sahip olmadığı için rafine edilemez. El işçiliği ile yapılan tuz lambaları makineden geçirilmez. Kaya tuzunun, alt orta kısmının oyulması ve oyulan kısma lamba yerleştirilmesiyle doğal tuz lambası yapılır. Üretilen tuz lambası insan sağlığının olumlu etkilerinin yanı sıra estetik açıdan da hoş bir görüntü yakalamanızı sağlar. Yaşam alanınızı modern bir görüntüyle harmanlaştıran doğal tuz lambası modelleri ile evinize şık bir hava katmak ve sağlıklı bir alan oluşturmak için sitemizden sipariş edebilirsiniz.

Doğal Tuz Lambası Fiyat

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, sunduğu kaliteli ve uygun tuz lambası modelleriyle hizmet sunmaya devam ediyor. Doğal tuz lambası fiyat noktasında en uygun fiyatları sizlere sunduğumuz sitemizden güvenilir bir şekilde siparişinizi verebilirsiniz.  
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?