Hakkımızda

Bizi Tanıyın!


Tuzlambasi.net tuz lambaları ve tuzu dilerseniz set, dilerseniz ayrı ayrı sipariş verebileceğiniz müşterilerine hızlı ve güvenli şekilde hizmet veren bir e-ticaret girişimidir. Senelerce deneyimlediğimiz teknik tecrübemizi, 2020 itibariyle e-ticaret dinamiği ile birleştirerek sitemizi açtık! Şimdiden birçok memnun müşteri ile birlikte yolumuza devam etmekteyiz.

Bizler bu konudaki sektörel tecrübemiz ile beraber, e-ticaretin getirdiği hızlı, kolay ve güvenli ödeme sistemlerimiz ile birlikte sağlığınız için oldukça faydalı olan ve birçok doktorumuzun tavsiye ettiği tuz lambası çeşitlerini aynı alanda birleştirerek sizlere en iyi hizmeti sunmak istiyoruz. Bu şekilde havanızı temizleyen negatif iyonlar ve 84 çeşit mineral içeriği ile beraber ortamınızın havası birden değişsin. 

Tuzlambasi.net'te kategorilere göre ayrılmış olan tuz lambası çeşitlerini seçip, sepetinize ekleyebilirsiniz. Adresinize kadar teslim ediyoruz! Aynı zamanda tuz lambasının yanı sıra doğan Çankırı tuzu da sipariş verebilir yada bu şekilde paket halinde hazırladığımız ürünlerimizden de dilerseniz sipariş verebilirsiniz.

  • Güvenli Ödeme
  • Hızlı Kargo
  • %100 Mutlu Müşteri


Ürünlerimizi incelemek ve hemen sipariş vermek için buraya tıklayabilirsiniz. E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?