• Doğal Çankırı Kaya Tuzu

Doğal Çankırı Kaya Tuzu

Ürün Kodu : 0033       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Tuz Marketim
45.00 TL   35.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo

Vücudun dengesini koruma ve kaybolan dengeyi yeniden kazandırma konusunda oldukça etkili olan doğal Çankırı kaya tuzu, aynı zamanda birçok kronik rahatsızlığa da iyi gelir.

Doğal Çankırı kaya tuzu, mineral bakımından çok zengin ve kimyasal maddelerden arınmış olması nedeniyle normal yemeklik tuzlara göre daha sağlıklıdır.

Doğal Çankırı Kaya Tuzu Ne İşe Yarar?

Tuz mağaralarından alınan doğal yemeklik kaya tuzu, içeriğinde yer alan 84 farklı mineral sayesinde vücudun kaybolan dengesinin yeniden kazanmaya yardımcı olur. Bunun yanı sıra bronşit ve KOAH gibi birçok kronik hastalıklara iyi gelir. Çankırı kaya tuzu, aynı zamanda tuz lambası şeklinde bir dekorasyon ürünü olarak da kullanılabilir.

Rafine Edilmiş Doğal Çankırı Kaya Tuzu

Rafine edilmiş doğal Çankırı tuzu, vücut dengesinin korunmasını sağlayan demir, kalsiyum, çinko, sodyum, magnezyum, fosfor, iyot, potasyum, kükürt ve krom gibi birçok minerali içeriğinde bulunduruyor. Fakat uzmanlar, çok fazla mineral takviyesinin zararlı olacağını söyledikleri için az miktarda kullanılmasını tavsiye ediyorlar.

Doğal Çankırı Kaya Tuzu Nasıl Kullanılır?

Doğal Çankırı tuzunun yemeklerin yapılış aşamasında kullanılması, kaynarken içeriğinde bulunan minerallerin kaybolmasına neden olacaktır. Bu nedenle yemek piştikten sonra tuz değirmeni ile öğüterek kullanabilirsiniz.

Kaya Tuzunun Psikolojiye Faydaları Nelerdir?

Kaya tuzu, içeriğinde yer alan negatif iyonlar ile kişilerdeki konsantrasyon sorunlarının önüne geçer. Bulunduğu ortamdaki havayı temizleyici bir etkiye sahip olması sayesinde solunum yolu rahatsızlıkları olan kişilerin daha rahat nefes almasını sağlar. Bunun yanı sıra motivasyon yükseltme, halsizlik ve yorgunluk hissini azaltma, depresyonun önüne geçme, uyku sorunlarını engelleme gibi birçok psikolojik hususta da faydalıdır. Aynı zamanda bulunduğu ortamdaki akıllı cihazlardan yayılan radyasyonu azaltarak verimliliği arttırır.

Çankırı Kaya Tuzu

%100 güvenli bir şekilde kapınıza kadar ulaştırdığımız Çankırı kaya tuzu ve diğer ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için, alanında uzman Tuzlambasi.net ekibimizden destek alabilirsiniz.
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?